Загальна інформація

Компанія «Полімергазбуд Плюс» тримає за мету просування на український ринок високоякісного обладнання та забезпечення його технічного сервісу для систем газо та водопостачання завдяки партнерству зі світовими лідерами із цієї галузі. Завдяки нам ви можете купити труби для газопроводів, теплої підлоги та гарячої води. Продаж систем газопостачання в Україні на сьогоднішній день має достатньо великий попит на ринку, тому ми пропонуємо своїм клієнтам найкращі ціни на обладнання для газифікації, водопостачання, опалення та каналізаційні труб ПВХ.

Що ми пропонуємо:

  • Чітко структуровані партнерські умови, які повністю відповідають цілям і потребам наших клієнтів.
  • Розвинуті сервіс-центри, завдяки яким ми забезпечуємо наших клієнтів постійним сервісом та технічною підтримкою продукції, купленої у нас.

За найближчий період часу ми плануємо стати провідним українським постачальником у сфері рішень газо та водопостачання.

В пріорітеті «Полімергазбуд Плюс» стоїть високий рівень технічного обслуговування та якість продукції. Кожен товар який підходить до завершального етапу виробництва проходить детальну перевірку на якість та витривалість. Завдяки цьому ми гарантуємо собі ріст економічного становища який позитивно впливатиме на розвиток нашого підприємства. Уже сьогодні ви зможете замовити у нас послуги систем газопостачання в Україні, купити фітигни для поліпропіленових труб або обрати потрібні вам системи водопостачання та водовідведення. З цінами в прайс-листах ви можете ознайомитись тут.

Головні принципи ринкової політики від компанії «Полімергазбуд плюс»:

  • Висока якість продукції та належна організація обслуговування клієнтів;
  • Постійний розвиток і освоєння нових технологій виробництва;
  • Дотримання високої культури постачання;
  • Максимальне задоволення вимог та очікуваннь клієнта;
  • Гнучка цінова політика.

Разом з нами Ваш бізнес буде процвітати!