Новини

Важлива інформація для побутових споживачів про особливості встановлення лічильників природного газу

Побутовий споживач має право придбати лічильник газу за власний рахунок та обрати його тип та марку.

04 січня 2018
Лічильники газові та регулятори тиску

Лічильники бувають побутові, промислові та комунальні, і класифікуються по витраті газу на годину. Ми пропонуємо своїм клієнтам сучасні газові лічильники Metrix та регулятори тиску PietroFiorentini за доступною ціною.

27 червня 2017
Стиковий фітинг

Стикові, або сегментні фітинги використовуються для відводів та зєднаннь поліетиленових водопровідних та газопровідних труб.

27 червня 2017
Терморезисторний фітинг для газопроводу

Виготовлення терморезисторних фітингів із заставним нагрівачем відбувається методом лиття під тиском з поліетилену ПЕ-100.

27 червня 2017
НОВИНКИ ВІД APATOR METRIX – ЛІЧИЛЬНИКИ ГАЗУ

НОВИНКИ ВІД APATOR METRIX – ЛІЧИЛЬНИКИ ГАЗУ HybridSmart та iSmart

Apator Metrix S.A. (Польща) вже протягом багатьох ро- ків є одним з найбільш значущих і великих світових ви- робників лічильників газу, в тому числі інтелектуальних. Сьогодні ми з гордістю представляємо нашу новинку – лічильники газу HybridSmart та iSmart.

16 червня 2016
Українські водоканали віддають перевагу надійній запірній арматурі

Надійність роботи комунальних мереж залежить від безлічі факторів та умов, одним з найбільш важливих і, як показалоло життя в останні роки, ключових є надійна запірна арматура. Багато великих і резонансних аварій у мережаз водопостачання та каналізації сталися саме через відмову запірної арматури.

11 серпня 2014
Що таке запірна арматура і для чого вона портібна.

Для чого потрібна запірна арматура і що вона собою представляє мало хто із звичайних людей знає, але фахівці з прокладання трубопроводів знають, що запірна арматура - це незамінна річ. Використовують її для самих різних потреб. Запірна арматура буває різна, вона відрізняється як характеристиками, так і матеріалом з якого її виготовили.

15 липня 2014
Прокладання каналізаційних шляхів

Прокладання каналізаційних шляхів проектується і здійснюється спеціальними будівельними компаніями, щоб забезпечити збір стічних вод і прокласти шляхи транспортування стоків з будівель до очисних споруд.

08 липня 2014
Що таке фітинг?

У побуті, слово фітінг асоціюється ні з чим іншим, як з конструкціями, завдяки яким з'єднуються газо-і водопровідні труби. До фітингів відносяться муфти, трійники, згони, хомута і багато інших аналогічних з'єднувачів, без яких неможливо буде прокласти трубопровід.

07 липня 2014