НОВИНКИ ВІД APATOR METRIX – ЛІЧИЛЬНИКИ ГАЗУ

about-company

НОВИНКИ ВІД APATOR METRIX – ЛІЧИЛЬНИКИ ГАЗУ HybridSmart та iSmart

Apator Metrix S.A. (Польща) вже протягом багатьох ро- ків є одним з найбільш значущих і великих світових ви- робників лічильників газу, в тому числі інтелектуальних. Сьогодні ми з гордістю представляємо нашу новинку – лічильники газу HybridSmart та iSmart.

ГІБРИДНЕ РІШЕННЯ. HybridSmart та iSmart – це про- дукти типу «два в одному» для обліку газу, що пройшов через лічильник. Ці механічні відлікові пристрої забез- печують точність вимірювань навіть у разі відсутності живлення. Електронний модуль розширює їх можливості функціями інтелектуальних лічильників газу.

СПЕКТР ПРОДУКТІВ. HybridSmart та iSmart сумісні з широким спектром лічильників газу типорозміру UG (G1,6 - G6) з міжосьовою відстанню 100–250 мм.

ВІДСІКАЮЧИЙ КЛАПАН НУЛЬОВОГО ПЕРЕПАДУ ТИСКУ.

Продукти можуть мати вбудований всередині відсіка- ючий кульовий клапан. Кінцевий мікроперемикач відо- бражає позицію клапана (відкритий/закритий) і гаран- тує безпеку його роботи. Клапан запроектований для вимірювальних одиниць серії UG1,2 л і 2,2 л.

КОМУНІКАЦІЯ. Конструкція лічильників HybridSmart та iSmart дозволяє використовувати можливості мо- більних мереж мобільних технологій EDGE, GPRS. ІЧ- настроюваний режим передачі даних на центральний сервер – від 1 години до 31 діб. 10 років роботи від вбу- дованої літієвої батареї: контроль напруги батареї, облік часу роботи від батареї, інформація щодо справності батареї в кожному повідомленні.

Модифікація лічильників газу дозволяє віддалено відключати абонента від газу за допомогою вбудова- ного клапана через WEB інтерфейс.

ВИЗНАЧЕННЯ «САБОТАЖУ». При піднесенні до лічиль- ного пристрою магніту з метою блокування облік часу його роботи здійснюється в режимі «саботаж».

МЕХАНІЧНЕ АБО ЕЛЕКТРОННЕ КОРИГУВАННЯ ЗА ТЕМПЕРАТУРОЮ. За бажанням клієнта лічильники газу можуть бути оснащені механічною або електронною термокомпенсацією.

HybridSmart та iSmart – це новітні продукти Apator Metrix, призначені для інтелектуального обліку газу. У них кращі функції механічного лічильника поєднано з різними рішеннями інтелектуального обліку газу, в тому числі відсікаючим клапаном, термокомпенсацією та ко- мунікацією по радіоканалу чи GPRS.

HybridSmart та iSmart створені на базі досвіду вироб- ництва сотень тисяч інтелектуальних лічильників газу, які за останні кілька років були продані в країнах ЄС та усього світу.

В Україні віддаленим управлінням лічильниками за- ймається фірма «АСЕР» (м. Одеса).

43000, Україна, Луцьк, вул. Ковельська, 68-а т./ф.: (0332) 77 44 03 т.: (067) 384 88 12 ofice@pgb.com.ua www.pgb.com.ua

В Україні офіційним представником APATOR METRIX S.А. є компанія «Полімергазбуд»