Що таке фітинг?

about-company

У побуті, слово фітінг асоціюється ні з чим іншим, як з конструкціями, завдяки яким з'єднуються газо-і водопровідні труби. До фітингів відносяться муфти, трійники, згони, хомута і багато інших аналогічних з'єднувачів, без яких неможливо буде прокласти трубопровід. Купити фітинги в Україні сьогодні не складе проблеми, так як на ринку досить великий попит на цей товар, відповідно, є і компанії які пропонують низькі ціни. Однією з таких компанія є «Полімергазбуд». Існує кілька різновидів фітингів, але найпопулярнішою вважається різьбовий. Різьбовий фітінг дозволяє з'єднувати металеві труби з різьбленням на кінцях.

Компресійні фітинги, які також можна купити в Луцьку, Рівному, Тернополі та навіть Одесі, дуже прості в застосуванні і не вимагають при монтажі додаткового обладнання. Щоб прикріпити такий фітінг до труби вам буде досить одного гайкового ключа для затягування хомута. Компресійні фітинги застосовуються в прихованому способі монтажу водопровідних труб.

Затискні фітинги - це сполучні частини труб, усередині яких встановлено кільце для обтиску, яке затягується вручну, а саме кріплення крепістя до труби. Купити затискні фітинги в Україні ви можете прямо сьогодні і вони забезпечать вам вищий рівень герметичності як мінімум на 50 років.

На сьогоднішній день великим попитом користуються поліетиленові труби для водопроводів, відповідно з'єднання для поліетиленових труб затребувані не менше. Знайти фітинги для поліетиленових труб ви також зможете на нашому сайті.

Підбивши підсумок, можна сказати, що фітінг, це одна із з'єднувальних частин трубопроводу, яка забезпечує повну герметичність перекриття труб в місцях розвороту і переходу на інший діаметр.